Titles you rated
The StudioRated ★ 4.5
Evil GeniusRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
GrimsburgRated ★ 3.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.5
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0