Movies
Ratings
21
My Name Is KhanRated ★ 2.0
21Rated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0