Movies
Ratings
90
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 2.0
AliensRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0