Titles you rated
The ChaserRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0- JoJo's Bizarre Adventure: Phantom BloodRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.5
Just RememberingRated ★ 3.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 4.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.5
Lesson in MurderRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
Mask WardRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 1.5
CharacterRated ★ 2.0
LiverleafRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5