Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Bleach: The ArrancarRated ★ 3.5
Bleach: Soul Society - The RescueRated ★ 5.0
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 4.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 3.5