Movies
Ratings
188
Lilo & StitchRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
OutbreakRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.0
Kung Fu DunkRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0