Series
Ratings
21
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5