Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0