Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 4.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0