Movies
Ratings
687
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0