Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5