Titles you rated
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Modern BoyRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0