Movies
Ratings
151
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0