Titles you rated
The VoicesRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 1.5
BurningRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
We Are Your FriendsRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 0.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.5
Reality BitesRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
To Each His OwnRated ★ 0.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 4.5
RageRated ★ 4.5