Movies
Ratings
1125
HolidateRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0