Series
Ratings
44
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.0
The Night Agent Season 2Rated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 2.0
OzarkRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 1.0