Titles you rated
- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0