Titles you rated
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0