Titles you rated
- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 2.5
- 태풍상사Rated ★ 3.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
NewtopiaRated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5
Undercover High SchoolRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
The Red SleeveRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
GOING SEVENTEEN 2021Rated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN 2020Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5