Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0