Movies
Ratings
584- The UglyRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 0.5