Movies
Ratings
793
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5