Series
Ratings
260
You and Everything ElseRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
StartupRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5