Movies
Ratings
144
The BalconettesRated ★ 3.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.0
North by NorthwestRated ★ 3.5
Bring Me the Head of Alfredo GarciaRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0