Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5