Titles you rated
Made In AbyssRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Ron Kamonohashi's Forbidden DeductionsRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0