Titles you rated
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Gourmet Road 3Rated ★ 3.5- Gourmet Road Season 2Rated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 3.5- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5
걸어서 세계속으로Rated ★ 4.0
Video StarRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Miss in KissRated ★ 3.5
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0