Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5