Movies
Ratings
21
The RevenantRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
DevilRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5