Movies
Ratings
1009
PersonaRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.5
Ginger SnapsRated ★ 2.0
Daniel Isn t RealRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 3.5- 火女 '82Rated ★ 4.0
PapillonRated ★ 2.5
CasinoRated ★ 4.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 4.5
Once a ThiefRated ★ 4.0- The ActressRated ★ 2.5
As Tears Go ByRated ★ 3.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5- Rumble in the BronxRated ★ 2.5
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0