Titles you rated
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 Black BagRated ★ 3.0 Black BagRated ★ 3.0
 September 5Rated ★ 3.5 September 5Rated ★ 3.5
 The BeekeeperRated ★ 2.5 The BeekeeperRated ★ 2.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 SupermanRated ★ 3.5 SupermanRated ★ 3.5
 Green BookRated ★ 3.0 Green BookRated ★ 3.0
 The Inventor: Out for Blood in Silicon ValleyRated ★ 3.5 The Inventor: Out for Blood in Silicon ValleyRated ★ 3.5
 MountainheadRated ★ 3.0 MountainheadRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
 NovocaineRated ★ 2.5 NovocaineRated ★ 2.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
 Monkey ManRated ★ 3.0 Monkey ManRated ★ 3.0
 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
 Venom: The Last DanceRated ★ 2.0 Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
 Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0 Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
 John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5 John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5