Titles you rated
 Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5 Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
 Creature CommandosRated ★ 3.5 Creature CommandosRated ★ 3.5
 BarryRated ★ 4.0 BarryRated ★ 4.0
 BarryRated ★ 4.5 BarryRated ★ 4.5
 BarryRated ★ 4.0 BarryRated ★ 4.0
 BarryRated ★ 4.0 BarryRated ★ 4.0
 Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0 Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
 The PacificRated ★ 4.0 The PacificRated ★ 4.0
 Sakamoto DaysRated ★ 3.0 Sakamoto DaysRated ★ 3.0
 Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5 Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
 The Day of the JackalRated ★ 4.0 The Day of the JackalRated ★ 4.0
 Solo LevelingRated ★ 3.0 Solo LevelingRated ★ 3.0
 The PenguinRated ★ 4.0 The PenguinRated ★ 4.0
 Arcane Season 2Rated ★ 4.0 Arcane Season 2Rated ★ 4.0
- Unsolved Mysteries Season 4Rated ★ 3.0
 Culinary Class WarsRated ★ 3.5 Culinary Class WarsRated ★ 3.5
 Welcome to Wrexham Season 3Rated ★ 3.5 Welcome to Wrexham Season 3Rated ★ 3.5
 Welcome to Wrexham Season 2Rated ★ 3.5 Welcome to Wrexham Season 2Rated ★ 3.5
 Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 3.5 Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 3.5
 LaLiga: All AccessRated ★ 3.5 LaLiga: All AccessRated ★ 3.5