Movies
Ratings
176
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
The SummerRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0