Movies
Ratings
14- Romeo and JulietRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 5.0