Movies
Ratings
135
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 5.0
If You Were MeRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0
Enemy of the StateRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0