Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
TazzaRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5