Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
The EelRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
On FallingRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Like Someone in LoveRated ★ 2.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
When September EndsRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0