Titles you rated
FamiliaRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Kuleshov EffectRated ★ 4.0- Poetry for the DeadRated ★ 3.0
- Papa’s FingerRated ★ 3.0
- i LoVe YuuuRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 5.0