Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0