Movies
Ratings
152
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
My 11th MotherRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0