Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 2.0
WishRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5