Movies
Ratings
102
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 1.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0