Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Journey to ItalyRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
DamnationRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 3.5
Sans SoleilRated ★ 2.5
ElephantRated ★ 3.5
Captain EORated ★ 0.5
The ConversationRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
The GameRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.0
The March of FoolsRated ★ 3.5