Movies
Ratings
773
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
The VillagersRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5