Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- TarotRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5