Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 5.0