Titles you rated
A Hundred MemoriesRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.5- 하트페어링Rated ★ 4.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 4.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0