Movies
Ratings
144
VeteranRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0