Movies
Ratings
28
TitanicRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0