Series
Ratings
235
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
LarvaRated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5